Футбольний клуб “ОДЕК” щиро вітає свого Президента Мирона Львовича Чернецького з отриманням найвищої відзнаки Федерації Футболу України, медаль “За Заслуги” (згідно рішення Президії ФФУ від 15.01.2018р) та Почесної грамоти Асоціації Аматорського футболу України “За вагомий особистий внесок у розвиток футболу України”.

Під мудрим та зваженим керівництвом Мирона Львовича Чернецького, Футбольний клуб “ОДЕК” за шістнадцять років виступів у Чемпіонаті області жодного разу не залишився без медалей змагань. Завоювавши 11 золотих, 2 стрібні та 3 бронзові нагороди. За шістнадцять років участі в Кубку Рівненської області, команда 9 разів виборювала трофей, ще в п’ять разів грала у фіналі, і тільки два рази зупинилася у чвертьфіналі. За вісім років розіграшу Суперкубку Рівненщини, “ОДЕК” п’ять разів завойовував цей трофей та лише двічі поступався у вирішальному матчі. Команда є 11-ти разовим володарем Кубка серед кращих команд Рівненської та Волинської областей.

На Всеукраїнській арені ФК “ОДЕК” в 2003 та 2012 роках здобув “Срібну чашу” Кубка України серед аматорських команд. Футбольний клуб “ОДЕК” є 5-ти разовим бронзовим призером Чемпіонату України серед аматорських команд. Володар головного спортивного трофею – ЧЕМПІОН України серед аматорських команд 2013 року.

ФК “ОДЕК”, дякує Федерації Футболу України в особі її Президента – Андрія Павелка та керівництву Асоціації аматорького футболу України в особі Федіра Шпига за гідну оцінку роботи Мирона Львовича Чернецького.

2 КОМЕНТАРІ

    • Дуже приємно чути такі слова від представників шанованої та неперевершеної радіостанції! Дякуємо!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар
Введіть своє ім'я