“Агробізнес” з Волочиська фактично забезпечив собі місце у фінальному матчі Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. Прикро, що це він зробив в Оржеві, в грі з “ОДЕКом”.

Від стартового свистка команда з Волочиська почала домінувати на полі, і атаки на ворота Юрія Кособуцького накочувались одна за одною. “ОДЕК” мало чим міг відповісти у нападі, але в захисті команда грала надійно.  І все-таки, на п’ятнадцятій хвилині сталося, як виявилось згодом, непоправне. Екс-оржівець Віталій Груша одним пасом розрізав лінію захисту “ОДЕКа”, куди вбіг Микола Темнюк, і відкрив рахунок – 0:1.

Надалі “Агробізнес” продовжував загрожувати воротам Юрія Кособуцького, і створювати гольові моменти, але захист грав надійно. Щодо “ОДЕКа” то в першому таймі, лише під кінець оржівці змогли провести декілька атак, які з натяжкою можна назвати небезпечними.

Другий тайм “ОДЕК” може занести собі в актив, особливо його першу половину. Оржівці контролювали хід гри і принаймні свої атаки завершували ударами по воротам. Традиційно небезпечними у виконанні гравців “ОДЕКа” були стандартні положення. Нажаль, втілити свою перевагу у забитий гол господарі поля не змогли. “Агробізнес” зумів підлаштуватися під такий малюнок гри, і вже сам почав відповідати гострими контратаками, але голів в цьому матчі уболівальники так і не побачили.

Деталі

Дата Час Кінець
90'

Фоторепортаж з матчу Ви можете знайти на наших сторінках у Соціальних мережах ФБ та ВК.

Слід констатувати, що “Агробізнес” знову став сильнішим за “ОДЕК” і здобув заслужені три очки. Ця перемога, а також друга поспіль нічия конкурента за перше місце “Оскара”, фактично гарантувала “Агробізнесу” перше місце турнірної таблиці, і як наслідок участь у фінальному матчі Чемпіонату України, куди команда пробивається другий рік поспіль. Щодо “ОДЕКа”, то після “чергової” поразки оржівці опинилися на п’ятій сходинці. Головні конкуренти “Чайка” та “Рочин” синхронно виграли у своїх виїних матчах з рахунком 1:0, відповідно у ФК “Малинськ” та “Ниви” з Теребовлі.