За підсумками футбольного вікенду на Рівненщині найбільш неординарні події відбулися у Здолбунові. Там мало відбутися відразу два матчі, у першості області місцевий “Експрес” приймав “Енергію” з Володимирця, а у Чемпіонаті серед ветеранів “Автоленд” повинен був зіграти з радивилівським “Соколом”. В підсумку уболівальники не побачили жодної гри.

Гра першості області між “Експресом” та “Енергією” була зупинена вже на п’ятій хвилині. Причина банальна. Відсутність лікаря. Очевидці та безпосередні учасники матчу розповіли, як це було. Спершу, господарі заявили лікаря на матч, але як виявилось, в нього окрім пляшки води та льоду більше нічого не було, а футболісту на полі вже на початку гри знадобилася медична допомога. Було викликано карету швидкої допомоги, яка приїхала, лікарі зробили свою справу, але пояснили, що перебувати на стадіоні протягом всього матчу вони не мають такого права та можливості. Оцінивши всю ситуацію, арбітри прийняли рішення припинити матч. Долю поєдинку вирішуватиме КДК, але скоріш за все, здолбунівчанам буде зарахована технічна поразка.

Ще більш дивна та комічна ситуація сталася в матчі ветеранського чемпіонату. Щоправда, тут “накуралесили” вже не господарі, а “харизматичний” “Сокіл”. Чому не відбулася гра, розповів голова комітету ветеранів РОФФ Олександр Гіль. Він каже, що за декілька днів до матчу, йому зателефонував представник “Сокола” та заявив, що до Здолбунова на гру команда не поїде, і що їм можуть зараховувати технічну поразку. В результаті, матч було офіційно відмінено, про що Олександр Гіль повідомив представників “Автоленда” та арбітрів, які мали проводити гру. Вже в суботу, за декілька годин до того часу, як мав відбутися відмінений матч, до Олександра Гіля знову зателефонував представник Радивилова, із дивним питанням: “А на якому стадіоні відбудеться наша гра з Автолендом, ми вже під’їжджаємо”. Олександр Гіль, уточнив, чи ті нічого не сплутали, нагадавши, що за декілька днів до цього той же представник Радивилова повідомив, що вони на гру на приїдуть, і згодні на технічну поразку. У відповідь почув “Та я тоді просто пожартував”. В результаті, вже без жартів Олександр Гіль розвернув радивилівську команду назад додому. Адже, навіть, при бажанні організувати матч після цього дзвінка було фізично не можливо. Тож, “жартівникам” з Радивилова в цій грі зараховано технічну поразку в матчі.

3 КОМЕНТАРІ

  1. […] До речі, апеляційний комітет РОФФ на своєму засіданні не зміг прийняти рішення, щодо недограного матчу першості області між “Експрес” та “Енергією”. Про ситуацію, яка тоді відбулася зі слів очевидців та учасників гри ми писали в матеріалі Футбольні приколи по-здолбунівськи […]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар
Введіть своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.