Оржівський “ОДЕК” першим з команд чемпіонату та першості області пішов у літню відпустку. Завдяки сліпому жеребу та відмови ФК “Дубно” від участі в змаганнях, останній матч першого півріччя оржівці зіграли на тиждень раніше за інших. Грою з млинівською “Вілією”, “ОДЕК” завершив свій дванадцятитижневий футбольний марафон. За цей час команда зіграла рівно 24 гри.

Незважаючи на те, що суперники цього матчу знаходились на першому та останньому місці турнірної таблиці, перемога господарям не далася так просто, як це хотілося. Може через те, що футболісти Оржева вже думками були у відпустці, а може і “Вілія” не зовсім справедливо займає своє місце.

Матч традиційно проходив під диктовку “ОДЕКа”, а гості відповідали гострими контратаками. Це вже звичне явище для ігор оржівської команди останнім часом. Натомість, з голами було туговато. Млинівчани надійно захищалися, а оржівцям не щастило. Коли вже збігала остання хвилина першого тайму “ОДЕК” проводив чергову масовану атаку на ворота суперника, і влаштував справжню гру в “квадрат” у штрафному майданчику млинівчан, бо наважитись на удар все ніхто ніяк не наважувався. Вадим Панас отримав м’яча, і трохи прокинув його в бік, а захисник якраз вставив туди свою ногу, і “завалив” досвідченого півзахисника. Справедливе рішення арбітра – пенальті, який упевнено реалізував кращий бомбардир команди Павло Таргоній – 1:0, з цим команди і пішли на перерву.

Вже на 10 хвилині другого тайму знову Вадим Панас опинився на вістрі атаки своєї команди, і знову захисник догнав лише футболіста, і аж ніяк не м’яча. Знову пенальті. Цього разу вже сам потерпілий взявся виконувати вирок, але удар був дуууже невдалим. Воротар упіймав м’яча в руки, і млинівчани навіть зуміли провести контратаку.

Напругу в матчі зняв Віктор Каращенко, який отримавши м’яча зумів корпусом продавити захисника та пробити повз воротаря – це 2:0. Але млинівчани не здалися і на 77 хвилині таки добилися свого. Роман Воробей не встиг за нападючим суперника і поклав того на газон у власному штрафному майданчику. Арбітр не вагаючись призначив вже третій пенальті в цьому матчі, який реалізував капітан гостей Сергій Вишневський – 2:1. На радість місцевим уболівальникам, матч так і завершився мінімальною перемогою “ОДЕКа”.

Тож перше коло чемпіонату оржівська команда завершила на першому місці маючи в своєму активі 7 перемог при трьох нічиїх. Інші суперники ще протягом тижня дограватимуть матчі, що залишились.