Рівненська “Славія” п’ятий рік поспіль стала Чемпіоном Рівненської області з футболу серед ветеранів старше 35 років. У Здолбунові на стадіоні «Локомотив» відбувся фінальний матч сезону 2017.

В ньому зіграли ті ж самі команди, що розігрували перше місце минулого року в цих змаганнях. За золоті медалі змагалися чемпіон останніх чотирьох років ФК «Славія» з Рівного та «Іква» з Млинова. Матч завершився із розгромним рахунком 4:0 на користь рівнян. Рахунок відкрив Юрій Гриценко, подвоїв Андрій Паршиков, розгромний результат встановив Андрій Давидюк, а крапку в грі поставив Юрій Гордійчук.

Нагадаємо, що минулорічний фінал завершився перемогою рівненських ветеранів з рахунком 9:0. Крім того, обидві команди в цьому році грали в південній зоні чемпіонату та зустрічалися двічі. Обидві гри завершились з однаковим рахунком 4:0 на користь «Славії».

Відео з матчу очікуйте на нашому сайті згодом, а фоторепортаж з гри, Ви вже можете подивитись на Офіційній сторінці ФК “Славія” у соцмережі Фейсбук.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар
Введіть своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.