ФК “ОДЕК” та ФК “Малинськ” влаштували свято футболу для уболівальників (ВІДЕО)

0
416

Представники Рівненщини у Чемпіонаті України серед аматорських команд “ОДЕК” та ФК “Малинськ” влаштували справжнє шоу для оржівських уболівальників в очному протистоянні в рамках 17 туру.

На команди вже не тиснула відповідальність за результат, адже “ОДЕК” вже забезпечив собі місце у плеф-офф, і не міг піднятися вище третього місця турнірної таблиці, натомість ФК “Малинськ” вже втратив усі шанси поборотися за чвертьфінал, тому суперники грали лише заради принципу, і завдяки цьому гра видалася дуже яскравою, багатою на небезпечні моменти та голи.

Фінал Ліги Чемпіонів, який відбувся напередодні гри також позначився на діях обох команд. Зокрема, воротарю “ОДЕКа”, завжди надійному Юрію Кособуцькому все не давала спокою “слава” Лориса Кариуса, і вже на першій хвилині, він ледь не повторив “подвиг” ліверпульця, але таки зумів вчасно виправитися. З перших хвилин активніше діяли саме гості, але поступово “ОДЕК” перехопив ініціативу, і моменти один за одним почали з’являтися у володіннях Юрія Балаушка. Поперечина та стійка врятували ФК “Малинськ” від голу ще у першому таймі. Мали моменти і гості, але Юрій Кособуцький діяв надійно, або ж підводила майстерність. Тож, на перерву команди пішли при 0:0.

Головні події матчу розгорнулися в другому таймі. На 55-й хвилині дуже вдало на лінії штрафного майданчику по центру воріт відкрився Віктор Газицький, Олександр Ніколайчук відразу зробив елегантний навіс, і форвард ефектним ударом головою перекинув кіпера та відправив м’яча у дев’ятку воріт. Суперники встигли обмінятися гольвими моментами, як чергова атака на 61 хвилині, а захисники Малинська знову біля своїх воріт погубили оржівців. Навіс на дальню стійку, звідки самотній Андрій Наумець прострілює вздовж воріт на Віктора Газицького, який знову залишився сам, але тепер вже на лінії воротарского майданчику. Форвард без проблем оформив дубль.

На цьому ітрига в матчі не вмерла, гості знайшли в собі сили на 65 хвилині провести стрімку контратаку, а Юрій Кособуцький не зумів впоратися з дальнім ударом в ближній кут від Дмитра Кір’яха – 2:1.

Команди і надалі продовжували грати на зустрічних курсах, створюючи чимало гольових моментів біля воріт суперників, але на 76 хвилині вдалася показова контратака від “ОДЕКа”. Микола Коляда, який дуже швидко відновився від, здавалося, важкої травми отриманої у Чорткові та вперше з’явився в грі, зі спринтерською швидкістю здолав відстань від одного до іншого штрафного майданчику, встигнувши обігратися з Павлом Таргонієм, а потім не зближуючись з воротарем послав м’яч точно в ближній кут воріт Юрія Балаушка – 3:1.

Але і це ще було не все. Останнє слово таки залишилось за гостями. Василь Лойко на 86 хвилині майже з тридцяти метрів неперевершено виконав штрафний удар, м’яч від стійки влетів у ворота Юрія Кособуцького – 3:2. На цьому матч і завершився.

Фоторепортаж з гри:

Окрім гри в Оржеві, в 17 турі Аматорської ліги відбувся лише один матч. У Соснівці, “Рочин” мінімально обіграв ФК “Калуш”. ФК “Хмельницький” під керівництвом Олександра Алієва, вирішив не їхати до Ужгорода на матч з ФК “Минай”. А “Покуття” отримав три турнірні очки за матч з “Нивою” з Теребовлі, яка знялася із змагань.

Тож, в цьогорічному регулярному чемпіонаті аматорської ліги, останній тур не має жодного значення. ФК “Минай” отримає три очки за гру з “Нивою” Теребовлі і завершить змагання на першому місці, “Рочин” вже всі свої матчі відіграв, і останній тур пропускає, але вже забезпечив собі друге місце турнірної таблиці. Лише “ОДЕКу” необхідно їхати до Хмельницького, хоча за будь-якого результату оржівці завершать груповий етап на третьому місці. Чи відбудуться ігри “Калуш” – “Покуття” та ФК “Малинськ” – “Кристал”, які вже не мають жодного сенсу, буде залежати лише від команд-гостей.