В обласних змаганнях з футболу відбувся ряд перенесених матчів. Згідно календаря грали тільки у Вараші. Місцевий “Ізотоп-РАЕС” у першому півфінальному матчі Кубку області мінімально обіграв ФК “Рафалівка” – 1:0. Нагадаємо, що у іншій півфінальній парі гратимуть “ОДЕК” та “Коливань”, але перший півфінальний матч, який був запланований на 6 червня, перенесено на прохання клеванців.

У першій лізі ФК “Малинськ” розгромив “Калину” – 7:0. Натомість юнацький склад ФК “Малинськ”, команда ХФК “Надія” в цей день грала з іншими гощанцями та перемогла ФК “Садове” 1:0.

У другій обласній лізі в двох матчах зафіксовано такі однакові результати: “Колос” (Рачин) – “Граніт” (Томашгород) 3:2 ФК “Вельбівне” – “Кобра” (Острог) 3:2

Відбулася також ще одна гра у ветеранському чемпіонаті області. ФК “Володимирець” – “Полісся” (Рокитне) 3:1, щоправда команда гостей подала протест на результат гри.

Турнірні таблиці обласних змагань станом на 7 червня:

Перша ліга

ПозиціяКлубІВНПЗП+/-О
124203163135063
2242022106149262
324202289187162
42412573142-1141
52412393934539
624122104949038
724122104742538
82474133355-2225
92481153233-125
102462162255-3320
112453162566-4118
122443172054-3415
132412211394-815

Чемпіонат області серед юнаків:

№п/п НАЗВА КОМАНДИ І В Н П Р/М ОЧ
1 ДЮСШ «Верес» (Рівне) 6 4 0 2 12:5 12
2 ІЗОТОП-РАЕС (Вараш) 6 4 0 2 13:7 12
3 ФК РАФАЛІВКА (Рафалівка) 5 4 0 1 11:5 12
4 ФК АГАТ (Гоща) 5 3 1 1 7:4 10
5 КОЛИВАНЬ (Клевань) 6 3 0 3 11:9 9
6 ПОЛІССЯ (Рокитне) 5 2 2 1 8:4 8
7 КОЛОС (Кричильськ) 4 2 0 2 7:6 6
8 ОДЕК (Оржів) 3 2 0 1 5:5 6
9 ВІЛІЯ (Млинів) 6 1 2 3 3:9 5
10 ФК МАЯК (Сарни) 4 1 1 2 2:6 4
11 СОКІЛ (Радивилів-Крупець) 6 1 1 4 1:6 4
12 ХФК НАДІЯ (Рівне) 5 1 1 3 3:13 4
13 КАЛИНА (Бугрин) 5 1 0 4 3:7 3

 

Турнірні таблиці Першості області, Друга ліга.

Група А.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 “Полісся” (Малятин) 5 5 0 0 17 2 +15 15
2 “ОТГ Клевань-Оржів” 5 3 0 2 11 7 +4 9
3 “Свиспан” (Костопіль) 5 2 2 1 18 7 +11 8
4 “Енергія” (Володимирець) 4 2 1 1 7 4 +3 7
5 ФК “Зарічне” 5 1 0 4 2 27 -25 3
6 “Імпульс” (Дубно) 5 1 0 4 8 11 -3 3
7 “Експрес” (Здолбунів) 3 0 1 2 5 10 -5 1

Група Б.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 ФК “Вельбівне” 6 4 0 2 16 12 +4 12
2 “Локомотив” (Здолбунів) 6 3 2 1 15 7 +8 11
3 “Граніт” (Томашгород) 6 3 0 3 11 11 0 9
4 “Стир” (Демидівка) 6 3 0 3 11 16 -5 9
5 “Кобра” (Острог) 6 2 2 2 12 11 +1 8
6 “Лісівник” (Дубровиця) 6 2 1 3 12 12 0 7
7 “Колос” (Рачин) 5 1 2 2 8 11 -3 5
8 “Сокіл” (Осова) 5 1 1 3 7 12 -5 4

 

Чемпіонат області серед ветеранів (без врахування результату Володимирецький р-н – Полісся)

Група “Південь”

М Команда І В Н П М О
1 СЛАВІЯ (Рівне) 3 2 1 0 11:0 7
2 ПРИГОЩАЙСЯ (Гоща) 3 2 0 1 5:5 6
3 АВТОПЛЮС (Млинів) 3 1 2 0 10:4 5
4 ЕКСПРЕС (Здолбунів) 4 1 1 2 4:5 4
5 ДУБНО 3 1 0 2 7:12 3
6 РАДИВИЛІВ-БРОДИ 2 1 0 1 1:7 3
7 ФІАЛКА (Зоря) 2 0 0 2 1:6 0

Група “Північ”

М Команда І В Н П М О
1 ІЗОТОП-РАЕС (Вараш) 4 2 1 1 7:6 7
2 МАЯК (Сарни) 2 2 0 0 9:5 6
3 ПОЛІССЯ (Рокитне) 3 2 0 1 11:6 6
4 ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ район 2 0 2 0 1:1 2
5 ДУБРОВИЦЯ 2 0 2 0 0:0 2
6 ГОРИЗОНТ (Костопіль) 3 0 1 2 0:6 1
7 КОЛОС (Березне) 2 0 0 2 2:6 0

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар
Введіть своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.