Оржівський “ОДЕК” здобув третю поспіль перемогу в трьох стартових турах Чемпіонату України серед аматорських команд сезону 2018-2019. На відміну від попередніх суперників, яких оржівці обігрували з розгромним рахунком, у матчі в Чорткові з “Кристалом”, “ОДЕК” вирвав перемогу лише в другому таймі.

Вже на сьомій хвилині гри, “ОДЕКівці” “наварили” в захисті, і господарі відкрили рахунок в матчі. Протягом всього першого тайму на полі тривала нервова боротьба, яку підігрівали місцеві уболівальники на трибунах, і лише свисток арбітра на перерву дозволив футболістам заспокоїтись та не переступити межу дозволеного.

Статус-кво “ОДЕК” відновив на 57 хвилині матчу. Михайлу Трофімчуку вкотре вдався філігранний більярдний удар здалеку, воротар в цьому епізоді був безсилим. А на сімдесятій хвилині Віктор Газицький зумів вирватись з-під опіки опонента та ударом головою замкнути навіс Олександра Ніколайчука з кутового 1:2. До кінця гри суперники ще обмінялися моментами, але рахунок на табло не змінився. Тож у трьох стартових турах Чемпіонату України серед аматорських команд, “ОДЕК” здобув три перемоги, лише в цьому матчі пропустивши перший гол в чемпіонаті. А загальна різниця забитих та пропущених м’ячів команди становить 11 – 1.

Щодо інших матчів туру, то один з головних конкурентів “ОДЕКа”, команда “Рочин” з Соснівки, згідно календаря, цей тур пропускала. Завдяки цьому не змарнували нагоди піднятися на друге місце ФК “Малинськ”, який з рахунком 2:0 обіграв “Тернопіль-ДЮСШ”. І, нарешті, хоч якісь не плачевні новини надійшли від острозької “Кобри”, яка після двох нищівних поразок на старті, зуміла відстояти нульову нічию в домашній грі з ФК “Ужгород”.

Результати усіх матчів третього туру:

В турнірній таблиці “ОДЕК” упевнено йде на першому місці. Вже найближчої неділі мало б відбутися чергове рівненське дербі в Чемпіонаті України між ФК “ОДЕК” та ФК “Малинськ”, але через участь оржівців у фіналі Кубку області цю гру перенесли на пізню осінь.