В той час, як деякі команди обласного чемпіонату вже зіграли по три матчі в другому колі, “ОДЕК” з різних причин, тільки зараз розпочав другу половину турніру. У шістнадцятому турі, до Оржева приїхав дебютант першої ліги, “Калина” з Бугрина. Суперник “ОДЕКа” в турнірній таблиці тримається дуже впевнено, розмістившись відразу за лідируючою четвіркою, маючи в своєму активі сім перемог, 5 нічиїх, і лише дві поразки, в першому колі від “ОДЕКа” та ФК “Малинськ”. До речі, “Калина” наразі залишається єдиною командою в чемпіонаті, яка зуміла відібрати турнірні очки у лідера “Маяка”, зігравши з ними на власному полі бойову нічию 1:1. Тож, недооцінювати суперника в Оржеві ніхто не збирався.

Але, від початку матчу стало зрозумілим, що “Калині” сьогодні з Оржева “не втекти”. Вже на другій хвилині стрімка атака “ОДЕКа” завершилась провалом в обороні, а Микола Коляда опинившись віч-на-віч з кіпером прямо по центру воріт, довго не роздумував, і елегантно перекинув воротаря – 1:0.

Напевне, не варто казати, що господарі поля домінували в цій грі. При втраті м’яча діяли рішуче, пресингуючи суперника по всьому полю. Тож, “Калині” не так часто навіть вдавалося зв’язати два-три паси, не кажучи про те, щоб дістатися до володінь Юрія Кособуцького. Хоча, один-два таких моменти гості зуміли створити, але ворота “ОДЕКа” залишились недоторканими.

Господарі ж продовжували нагнітати обстановку в атаці, і, як то кажуть, гол назрівав. На 36 хвилині Михайло Трофімчук зігравши в “стінку” з Павлом Таргонієм залишили ні з чим весь захист “Калини”, і Михайло Трофімчук подвоїв рахунок в матчі.

Ще до свистка на перерву прекрасну індивідуальну майстерність продемонстрував Микола Коляда. Після розіграшу кутового, він обіграв в штрафному майданчику захисника, і точнісінько пробив у дальній кут воріт – 3:0.

Відразу після перерви, Михайло Трофімчук вирішив не відставати в голеадорських здібностях від свого партнера Миколи Коляди. Отримавши м’яча перед штрафним майданчиком суперників та побачив, що гострого продовження атаки немає, він в декілька дотиків прокинув м’яча повз оборонців та сам пробив по воротам – 4:0.

За такого перебігу подій на полі, тренерський штаб “ОДЕКа” вирішив “не заганяти” своїх футболістів, а дати пограти усім хто перебував на лаві запасних. Ввівши свіжі сили, перевага господарів стала ще більшою.

В перші хвилини після виходу на поле в центрі уваги був Андрій Наумець, спершу, його відверто завалили в чужому штрафному майданчику, але арбітр гри пожалів суперника. Але вже за декілька хвилин він вдало відкрився під пас Михайла Трофімчука, і з “вбивчої позиції” не змарнував нагоду забити гол – 5:0.

А ефектну крапку в грі поставив ще один гравець з заміни. Вадиму Ящуку вдався просто шалений постріл, воротар на мить аж побіг ловити м’яча в інший кут, але той зрадницьки змінив траекторію та залетів фактично в протилежний бік воріт – 6:0.

Тож, більш ніж переконлива, але закономірна перемога “ОДЕКа” на старті другого кола Чемпіонату області. Команда продовжує гнатися за лідером турнірної таблиці сарненським “Маяком”, який відігравши в неділю в Радивилові з місцевим “Соколом” 0:0, підловив суперника на “підставі”, і отримав позитивне рішення КДК, про присудження технічної перемоги.

Результати усіх матчів туру:

Турнірна таблиця на даний момент має такий вигляд:

ПозКлубІВНПЗПО
1242031631363
22420221061462
3242022891862
4241257314241
5241239393439
62412210474238
72412210494938
8248115323325
9247413335525
10246216225520
11245316256618
12244317205415
1324122113945

Вже цієї неділі “ОДЕК” гратиме на Тернопільщині, черговий матч Чемпіонату України серед аматорських команд, проти тамтешнього “Агрону”. А в чемпіонаті області наразі в команди запланована гра на Сарненщині проти “Колоса”.

Фоторепортаж з гри ОДЕК – Калина від Романа Цупрука. Повний фотоальбом на офіційній сторінці ФК “ОДЕК” у соцмережі Фейсбук:

[g-gallery gid=”3611″ watermark=”1″]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар
Введіть своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.