“ОДЕК” дотиснув молодих тернополян (ВІДЕО) (ФОТО)

0
173

У сьомому турі Чемпіонату України серед аматорських команд, оржівський “ОДЕК” на власному полі приймав одного з аутсайдерів турнірної таблиці “Тернопіль-ДЮСШ”. В активі суперників за п’ять ігор лише одна нічия при чотирьох поразках. Якщо глянути на заявку тернополян, то це одна з наймолодших команд чемпіонату, адже більшість футболістів 2000 року народження та молодші. З огляду на усі ці аргументи, здавалося, що оржівці зовсім не матимуть проблем із суперником, і лише стоятиме питання, скільки голів залетить в ворота гостей.

З перших хвилин оржівці упевнено захопили ініціативу і почали нагнітати обстановку біля воріт тернополян. Але, м’яч уперто не хотів залітати до сітки, варто віддати належне і молодому кіперу гостей, який часто показував ефектну та ефективну гру, рятуючи свою команду від неминучого голу. Тож, доволі несподівано, але перший тайм матчу завершився нульовою нічиєю.

Все змінилося, коли вже на п’ятдесятій хвилині Андрій Фесенко встиг перший на добивання після невдалого сейву воротаря та відкрив рахунок 1:0.

Хоч ігрова перевага була повністю на боці оржівців, але хиткий мінімальний рахунок тримався ще 25 хвилин. Остання п’ятнадцятихвилинка подарувала уболівальникам аж чотири голи. Спершу Микола Коляда, а згодом Віктор Газицький довели рахунок до розгромного. До честі гостей, вони зуміли організувати гарну контратаку (звісно, не без помилки оржівських захисників) та забити гол престижу. Крапку в матчі на 89-й хвилині поставив Юрій Капустинський. У підсумку, перемога “ОДЕКа” з рахунком 4:1.

Фоторепортаж з матчу:

Щодо інших поєдинків туру, то відзначимо упевнену перемогу ФК “Малинськ” над “Рочином” з рахунком 3:0. Ще один представник Рівненщини, острозька “Кобра” цього разу “порадувала” уболівальників Чорткова, програвши місцевому “Кристалу” з рахунком 6:0. “Карпати” з Галича мінімально обіграли ще одного лідера “Покуття” 1:0.

Тож, в турнірній таблиці “ОДЕК” йде на третьому місці, маючи в активі чотири перемоги, дві нічиї та жодної поразки. До слова, з нулем в графі поразки залишилось лише дві команди, окрім оржівців – це “Карпати” з Галича.