Дружня сім’я Футбольного клубу “ОДЕК” щиро вітає ветерана клубу та тренера своєї молодіжної та юнацьких команд Сергія Гвоздя з Днем Народження!

Від імені футболістів, адміністрації, керівництва та уболівальників, щиро бажаємо Вам, перш за все, здоров’я та терпіння, щастя та вдачі, оптимізму та енергії для майбутніх спортивних досягнень.

Усіх гараздів Вашій родині та хороших, вірних друзів, які завжди будуть поруч з Вами і зможуть підставити своє плече у потрібний для Вас час. Ви вже вписали своє ім’я золотими буквами в історію Футбольного Клубу “ОДЕК”, як гравець так і бомбардир та продовжуєте творити успішну історію тепер вже як тренер. Ваша роль особливо важлива, адже Ви займаєтесь з дітьми, майбутнім клубу, Оржева, Рівненщини та України, а це дуже відповідальна ноша. Золоті медалі Чемпіонату області серед юнаків – це яскравий приклад Вашого професіоналізму та відданості своєї справи. Тож бажаємо не зупинятися на досягнутому, а із ще більшим ентузіазмом кувати нагороди для нашого клубу, тим самим прославляючи “ОДЕК”, Оржів та Рівненщину в Україні. Тож нехай щастить Вам у всіх починаннях, нехай збуваються усі мрії та побажання, мирного неба Вам над головою, а Ангел-охоронець щоб завжди був поруч і провадив Вас по житті, оберігаючи від усяких негараздів. З Днем Народження!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар
Введіть своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.