Результативна перемога “ОДЕКа” у першому півфіналі Кубку області (ВІДЕО)

0
215

Оржівський “ОДЕК” провів перший та єдиний домашній матч обласних змагань у 2019 році. Ним стала перша півфінальна гра Кубку Рівненщини проти діючого чемпіона “Маяка” з Сарн.

З перших хвилин головну увагу до себе привернув Павло Таргоній, і не тільки тим, що повернувся на поле після довгої перерви, але й своїми діями в атаці. Вже на п’ятій хвилині він вдало прийняв м’яч на лівому фланзі увійшов в штрафний майданчик гостей та не довго вагаючись пробив по воротам. Не обійшлося без помилки голкіпера “Маяка”, але гол є гол. Не пройшло і десяти хвилин, як Юрій Капустинський “обікрав” захисника на правому фланзі увійшов в штрафний майданчик та віддав результативну передачу на того ж таки Павла Таргонія, останньому залишалося лише закотити м’яча у сітку – 2:0. За цей час “Маяк” виглядав геть безпорадним, і, здавалося, що на діючих чемпіонів в цій грі очікує повний розгром. Але раптово, про себе, а точніше про свою принциповість нагадав арбітр матчу. На 18 хвилині кутовий біля воріт “ОДЕКа” і  Андрій Шевчук вгледів “удар по голові” від Андрія Наумця та безапеляційно вказав на одинадцятиметровий. Андрій Омелянюк майже дотягнувся до м’яча, але не встиг його відбити – 2:1. І, якщо, показавши відеоповтор цього епізоду декільком арбітрам та досвідченим футболістам, ті, все-таки, схилялися до того, що пенальті таки було, і суддю можна навіть похвалити, що він так професійно розібрався в цьому епізоді, то чому ж Андрій Шевчук свій професіоналізм, гострозорість проявляв так вибірково – залишається загадкою. Де ж була його принциповість, коли захисники “Маяка” двічі відверто “клали” на газон у своєму штрафному майданчику Павла Таргонія? Чому при першому ж порушенні правил Андрій Наумець отримав зі старту жовту картку, а Ігор Хлібович, який вже мав попередження, і на початку другого тайму відверто вдарив по ногам Віталія Богданова, коли той вже був без м’яча, відбувся лише усним покаранням, хоч цей епізод стався не лише поруч з головним арбітром, а на консультацію прибігав навіть “четвертий суддя”, але сміливості в Андрія Шевчука для прийняття справедливого рішення так і не вистачило. Футбольні судді в своїх колах люблять вживати такий термін, як “послідовність дій арбітра”, так от, в цій грі такої “послідовності” не було – це факт. Переконатися в цьому можна переглянувши відеоогляд, чи відеозапис всього матчу. І, звісно, “кадр дня” в цій грі, а може і не тільки – це “підкат головою” від Ігоря Носарєва. Важко сказати, чим би завершився цей епізод, якби на місці Юрія Кадепського був такий самий відчайдух як і сам Ігор Носарєв, наприклад той же Іван Мучак, або, наприклад, екс-гравець “ОДЕКа” Андрій Колаковський.

Але, повернемось до того, що робили команди на полі. Тож, після реалізованого пенальті у ворота “ОДЕКа”, “Маяк”, як то кажуть “ожив” та “повернувся в гру”. Гол уболівальники побачили на 56 хвилині матчу. Віталій Богданов, який дуже потужно проводить останні ігри, ударом зі штрафного збільшив перевагу “ОДЕКа” до 3:1. На 74 хвилині гості забивають вдруге – 3:2. Але, останнє слово, все-таки було за “ОДЕКом”. На 81 хвилині після подачі з кутового гол забив Тарас Гриб. Тож підсумковий рахунок 4:2.

Фіналіст з цієї пари визначиться у грі-відповіді, яка відбудеться у Сарнах найближчої середи. В іншому півфіналі “Ізотоп-РАЕС” на власному полі поступився ФК “Малинськ” з рахунком 0:6, тож, матч-відповідь в цій парі буде лише формальністю.