Керівництво Футбольного клубу “ОДЕК” дякує за співпрацю та бажає подальшого успішного продовження кар’єри Максиму Бицюку, Тарасу Грибу, Сергію Трикошу, Максиму Сабатюку, Олегу Ничипоренку та Богдану Когуту. У клубі вирішили припинити співпрацю з цими гравцями.

Натомість, вже зараз відомо, що у 2020 році форму “ОДЕКа” знову одягне Роман Савицький, який успішно грав за оржівців в сезонах з 2012 до 2015. Після цього футболіст чотири роки захищав кольори ФК “Малинськ”.

Зазначимо, що до команди повернулися з оренди Тарас Варварук та Дмитро Бондар, а також Вадим Ящук. Щоправда, як повідомив начальник команди Ярослав Кулаковський, ці футболісти ще мають довести свою майстерність, щоб захищати свої кольори клубу. “Звісно, під час підготовки до сезону, ми будемо шукати висококваліфікованих футболістів, які зможуть підсилити команду”, – додав він.

Як ми вже повідомляли, після півторарічної перерви головним тренером ФК “ОДЕК” знову призначений Олег Шандрук, як і було з 2015 до літа 2018 року йому допомагатиме Володимир Поліщук, який очолював команду минулоріч, а воротарями займатиметься Юрій Кособуцький. Натомість Роман Ядчишин, який в 2019 році був помічником головного тренера, відтепер очолюватиме юнацьку команду ФК “ОДЕК”.

Наразі, головна команда ще знаходиться у відпустці, про план підготовки до весняно-літньої частини змагань, ми повідомимо найближчим часом.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар
Введіть своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.