ФК “ОДЕК” сумує з приводу передчасної смерті Миколи Клеваки

0
1976

Колектив Футбольного клубу “ОДЕК” сумує разом з усією футбольною родиною та висловлює щирі співчуття рідним та близьким Президента ФК “Маяк”, Голови Сарненської районної федерації футболу Миколи Харитоновича Клеваки, який не зміг перебороти хворобу та передчасно пішов з життя.

Микола Клевака залишиться в пам’яті як справжній фанат футболу, меценат, харизматичний, іноді занадто емоційний, але завжди відвертий прямолінійний правдоруб, який робив все для розвитку улюбленого виду спорту на рідній Сарненщині. Спочивайте з миром, хай земля буде пухом, Миколе Харитоновичу!

З повагою, сумом та щирими співчуттями колектив ФК “ОДЕК”.

Микола Клевака останнє своє інтерв’ю дав теперішньому Телеканалу ITV, під час розширеного засідання комітету з проведення змагань РОАФ. Зокрема, він сказав, що КОВІД19 – це дуже небезпечна хвороба, і він з усією серйозністю усвідомлює її загрозу. Саме тому, під час згаданого засідання, саме Микола Клевака був найбільшим противником поновлення футбольних змагань, і, наголосивши, що він не готовий взяти на себе відповідальність за здоров’я та життя своїх футболістів і суперників “Маяка”, повідомив, що сарненська команда в цьому сезоні не буде брати участь в обласних змаганнях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар
Введіть своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.