Футбольний клуб «ОДЕК» перервав свою чотириматчеву безвиграшну серію у Чемпіонаті України серед аматорських команд. Невдача на Закарпатті у грі п’ятнадцятого туру проти МФА Мункач значно ускладнила б вихід команди до наступного етапу змагань. Але, хоч і з надзусиллями, але оржівці таки змогли свою ігрову перевагу втілити в єдиний забитий гол в матчі. Сталося це аж на четвертій компенсованій арбітром хвилині. Після подачі зі штрафного перемогу ОДЕКу приніс результативний удар Івана Мучака – 1:0.

Щодо інших матчів туру, то лідер “Юність”, не маючи турнірної мотивації, але важких суперників у Чемпіонаті Львівської області сильно не пручалася на Волині і поступилася “Вотрансу” 1:4. Головний конкурент “ОДЕКа” за друге місце – теребовлянська “Нива” втратила статус фаворита за місце у плей-оф, мінімально програвши у Чернівцях “Довбушу” 0:1.

Для того, щоб посісти підсумкове друге місце турнірної таблиці та вийти до плей-оф оржівцям, найближчої неділі, в останньому турі необхідно у Коломиї обіграти аутсайдера «Варатик», який в п’ятнадцяти зіграних матчах здобув лише одну нічию при чотирнадцяти поразках.