Футбольний клуб “ОДЕК” збільшив особистий рекорд та поповнив “клубний музей” черговим Кубком області. Ще нікому не вдавалося виграти цей трофей тридацять разів у власній історії, а тим більше вчетверте поспіль. Оржівці прогнозовано здобули перемогу у фінальному матчі турніру.
Другий рік поспіль у вирішальній грі за Кубок “ОДЕКу” протистоїть команда з нижчого обласного дивізіону. Тож, оржівці в цих матчах є беззаперечними фаворитами, що і довели цього разу у Млинові. До честі суперника, Сарненський “ОЛІМП” не виглядав приреченим, навіть мав моменти забити гол. Але в захисті оржівці “критичних” помилок не допускали. Натомість в атаці спершу на 38 хвилині відзначився Владислав Семенчук, і “гол в роздягальню” на 45 хвилині забив Роман Савицький, фактично зняли питання про переможця цього матчу. Щоправда, заключні 26 ігрових хвилин “ОДЕК” грав у меншості, адже капітан команди Сергій Чикалюк-Козакевич зазнав травми зіткнувшись головою з суперником і не міг продовжити гру, а всі дозволені заміни вже були використані. Навіть так, “ОДЕК” упевнено контролював гру і навіть міг збільшити перевагу, але рахунок на табло залишився 2:0.
Вже цієї середи “ОДЕК” продовжить боротьбу за ще один Кубок, цього разу, України серед аматорських команд. О 16:00, 15 вересня на стадіоні “ОДЕК-Україна” відбудеться матч-відповідь 1/8 фіналу цього турніру проти “Полісся” з Житомирщини. Нагадаємо, що в першій грі цих команд, “ОДЕК” святкував виїзну перемогу 1:0. Запрошуємо уболівальників відвідати матч та підтримати команду, хто не матиме можливості потрапити на стадіон, зможе переглянути гру у відеотрансляції, яку організовує наш клуб!