Керівництво ФК “ОДЕК”

Президент Мирон Львович Чернецький

Національність
ukr Україна
Теперішня команда
ОДЕК
Дата народження
26.01.1958
Вік
60

 

 

Начальник команди Ярослав Гнатович Кулаковський

Національність
ukr Україна
Теперішня команда
ОДЕК
Дата народження
16.07.1959
Вік
59

 

 

Спортивний директор Григорій Мартинович Шаламай

Національність
ukr Україна
Теперішня команда
ОДЕК
Дата народження
11.03.1954
Вік
64

Тренер юнацької команди ФК “ОДЕК”

Адміністратор Валерій Іванович Кожанчіков

Національність
ukr Україна
Теперішня команда
ОДЕК
Дата народження
07.04.1966
Вік
52

 

 

Головний тренер Ярослав Васильович Комзюк

Національність
ukr Україна
Теперішня команда
ОДЕК
Дата народження
21.12.1970
Вік
47

Ярослав Васильович Комзюк (нар. 21 грудня 1970, м. Луцьк, Волинської обл.) — український футболіст та футзаліст, що грав на позиції захисника та півзахисника. Найбільш відомий за виступами у клубі «Волинь» у вищій лізі чемпіонату України, житомирському «Хіміку» в першій українській лізі, та лієпайському «Металургсі» у найвищому дивізіоні Латвії. Після закінчення виступів на футбольних полях — український футбольний тренер.

Клубна кар’єра
Ярослав Комзюк народився в місті Луцьк, Волинської області. Майбутній футболіст закінчив луцьку ЗОШ № 1, де й розпочав займатися футболом у Ігора Безуглого, майбутнього арбітра вищої ліги та голови Волинської обласної федерації футболу. Пізніше, після того, як його перший тренер став футбольним арбітром, продовжив заняття у Володимира Байсаровича. Виступи на футбольних полях розпочав у чемпіонаті області в луцькій аматорській команді «Електрик». Пізніше служив строкову службу в Радянській Армії, після повернення з армії знову грав у чемпіонаті області за «Електрик», пізніше за нововолинський «Шахтар», а також луцький «Підшипник». У 1994 році тренери «Волині» Роман Покора та Володимир Байсарович запросили Ярослава Комзюка до луцького клубу вищої української ліги. Проте у першому сезоні Комзюк лише двічі виходив на поле у матчах вищої ліги, а з початку наступного сезону відіграв лише 5 матчів чемпіонату, і став гравцем команди першої ліги «Хімік» із Житомира. У цій команді відіграв два з половиною роки, та повернувся до луцької команди, яка на той час уже вибула до першої ліги. У команді цього разу став одним із основних гравців захисту, відігравши в чемпіонаті 37 матчів, проте команда поступово опускалась у турнірній таблиці й у першій лізі. Наступного сезону Комзюк відіграв 31 матч у першій лізі, а команда зайняла лише 14 місце, та ледь не понизилась у класі. Наступний сезон футболіст розпочав у луцькій команді, де відіграв 17 матчів, та перейшов до команди найвищого дивізіону Латвії «Металургс» з Лієпаї. У складі латвійської команди Комзюк був бронзовим призером латвійської першості, грав у фіналі Кубка Латвії, де його команда поступилась ризькому «Сконто», та грав у єврокубках. На початку 2001 року футболіст повернувся до «Волині», яка після повернення на посаду головного тренера Віталія Кварцяного зуміла дещо піднятись у турнірній таблиці першості. У сезоні 2000—2001 після повернення з Латвії Комзюк відіграв лише 11 матчів, проте наступного сезону він став основним гравцем команди, відігравши в чемпіонаті України 30 матчів, допомігши клубу виграти турнір першої ліги. Наступного сезону у вищій лізі Комзюк вже не був постійним гравцем основи, зігравши за клуб 18 матчів, хоча сам клуб відіграв найуспішніший для себе сезон, зайнявши шосте місце у вищій лізі. Наступного сезону Комзюк відіграв лише 5 матчів у першості України, та завершив виступи у професійних футбольних командах. Після цього Ярослав Комзюк грав за аматорський клуб ОДЕК, після чого завершив виступи на футбольних полях.

Після завершення футбольної кар’єри
Після завершення виступів на футбольних полях Ярослав Комзюк деякий час займався бізнесом, пізніше працював тренером у луцькій ДЮСШ № 2, та головним тренером луцької аматорської команди «Вотранс-ЛСТМ». У 2013 році колишній футболіст очолив юнацьку команду «Волині» по запрошенню головного тренера основної команди клубу Віталія Кварцяного. Пізніше Ярослав Комзюк працював асистентом головного тренера, паралельно грав також за аматорський ФК «Луцьк». У кінці липня Віталій Кварцяний відправив у відставку Комзюка і свого старшого тренера Володимира Дикого після розгромної поразки лучан в чемпіонаті України від дніпровського «Дніпра», після чого Комзюк став граючим тренером «Луцька». Проте, після покращення фінансового стану «Волині», ФК «Луцьк» вимушений був знятися із розіграшу аматорського чемпіонату України, незважаючи на попередні заяви про продовження участі команди в чемпіонаті. Пізніше Ярослава Комзюка знову запросили до роботи у тренерському штабі «Волині».

13 липня 2017 року, після відставки Віталія Кварцяного з поста головного тренера «Волині», Ярослав Комзюк призначений на посаду головного тренера луцького клубу. Проте після невдалого старту команди в чемпіонаті 21 серпня 2017 року Комзюк подав у відставку з поста головного тренера клубу.

Досягнення
Чемпіон України в першій лізі 2002 року, бронзовий призер і фіналіст кубка Латвії 2000 року.
У складі «Волині» у 1994, 1997-99 і 2000-03 рр. зіграв 174 матчі і забив 1 гол.
У якості тренера працював юнацькими та аматорськими командами.
З 2013 року – помічник головного тренера ФК «Волинь».
З 13.07.2017 до 24.08.2017 головний тренер «Волині».

Тренер Володимир Петрович Поліщук

Національність
ukr Україна
Теперішня команда
ОДЕК
Дата народження
09.10.1980
Вік
38

Діючий гравець ФК “ОДЕК”

Кар’єра футболіста

Команда Дата Сезон Асоціація
1 Металіст (Здолбунів) 28.08.1998 1998/1999 ААФУ
2 Металіст (Здолбунів) 05.07.1999 1999/2000 ААФУ
3 Металіст (Здолбунів) 05.07.1999 1999/2000 ААФУ
4 Металіст (Здолбунів) 23.03.2000 1999/2000 ААФУ
5 Металіст (Здолбунів) 23.03.2000 1999/2000 ААФУ
6 Металіст (Здолбунів) 29.03.2001 2000/2001 ААФУ
7 МФК Ковель-Волинь (Ковель) 04.07.2001 2000/2001 ААФУ
8 МФК Ковель-Волинь (Ковель) 04.07.2001 2000/2001 ААФУ
9 МФК Ковель-Волинь (Ковель) 04.07.2001 2000/2001 ААФУ
10 Металіст (Здолбунів) 09.04.2002 2001/2002 ААФУ
11 Металіст (Здолбунів) 09.04.2002 2001/2002 ААФУ
12 Металіст (Здолбунів) 09.04.2002 2001/2002 ААФУ
13 МФК Рівне 07.02.2003 2002/2003 АФУ
14 Локомотив (Здолбунів) 24.04.2003 2002/2003 ААФУ
15 МФК Рівне 26.09.2003 2003/2004 АФУ
16 МФК Рівне 26.09.2003 2003/2004 АФУ
17 Сокіл (Бережани) 22.04.2004 2003/2004 ААФУ
18 ОДЕК (Оржів) 13.08.2004 2003/2004 ААФУ
19 МФК Рівне 04.10.2004 2004/2005 АФУ
20 МФК Рівне 27.04.2005 2004/2005 АФУ
21 ОДЕК (Оржів) 11.05.2005 2004/2005 ААФУ
22 ОДЕК (Оржів) 11.05.2005 2004/2005 ААФУ
23 МФК Рівне 20.10.2005 2005/2006 АФУ
24 ОДЕК (Оржів) 18.04.2006 2006 РОФФ
25 ОДЕК (Оржів) 03.07.2006 2006 ААФУ
26 ОДЕК (Оржів) 02.04.2007 2007 РОФФ
27 ОДЕК (Оржів) 12.04.2007 2007 ААФУ
28 ОДЕК (Оржів) 31.03.2008 2008 РОФФ
29 ОДЕК (Оржів) 01.04.2008 2008 ААФУ
30 ОДЕК (Оржів) 31.03.2009 2009 РОФФ
31 ОДЕК (Оржів) 27.04.2009 2009 ААФУ
32 ОДЕК (Оржів) 21.04.2010 2010 ААФУ
33 ОДЕК (Оржів) 27.04.2010 2010 РОФФ
34 Славія (Рівне) 13.04.2011 2011 РОФФ
35 Славія (Рівне) 28.03.2012 2012 РОФФ
36 ***Відзаявлений*** 29.03.2013 2013 РОФФ
37 ОДЕК (Оржів) 04.04.2013 2013 РОФФ
38 ОДЕК (Оржів) 23.04.2013 2013 ААФУ
39 ОДЕК (с.Оржів) 24.07.2013 2013/2014 ПФЛ
40 ОДЕК (Оржів) 04.04.2014 2014 РОФФ
41 ОДЕК (Оржів) 04.04.2014 2014 РОФФ
42 ОДЕК (Оржів) 28.04.2014 2014 ААФУ
43 ОДЕК (Оржів) 14.04.2015 2015 РОФФ
44 ОДЕК (Оржів) 16.04.2015 2015 ААФУ
45 ОДЕК (Оржів) 05.04.2016 2016 ААФУ
46 ОДЕК (Оржів) 11.08.2016 2016/2017 ААФУ
47 ОДЕК (Оржів) 04.04.2017 2017 РОФФ

 

Тренер воротарів Юрій Федорович Кособуцький

Національність
ukr Україна
Теперішня команда
ОДЕК
Дата народження
25.04.1980
Вік
38

Діючий гравець ФК “ОДЕК”

Кар’єра футболіста:

Команда Дата Сезон Асоціація
1 Металіст (Здолбунів) 28.08.1998 1998/1999 ААФУ
2 Папірник (Малин) 31.03.1999 1998/1999 ПФЛ
3 Папірник (Малин) 31.07.1999 1999/2000 ПФЛ
4 Трансфер -> Польща 31.07.2000
5 Іква (Млинів) 06.08.2002 2001/2002 ААФУ
6 Іква (Млинів) 06.08.2002 2001/2002 ААФУ
7 ОДЕК-Україна (Оржів) 09.08.2002 2001/2002 ААФУ
8 ОДЕК-Україна (Оржів) 28.07.2003 2002/2003 ААФУ
9 ОДЕК (Оржів) 09.04.2004 2003/2004 ААФУ
10 ОДЕК (Оржів) 11.04.2005 2004/2005 ААФУ
11 ОДЕК (Оржів) 18.04.2006 2006 РОФФ
12 ОДЕК (Оржів) 03.07.2006 2006 ААФУ
13 ОДЕК (Оржів) 02.04.2007 2007 РОФФ
14 ОДЕК (Оржів) 12.04.2007 2007 ААФУ
15 ОДЕК (Оржів) 31.03.2008 2008 РОФФ
16 ОДЕК (Оржів) 01.04.2008 2008 ААФУ
17 ОДЕК (Оржів) 31.03.2009 2009 РОФФ
18 ОДЕК (Оржів) 27.04.2009 2009 ААФУ
19 Хімік (Рівне) 20.04.2010 2010 РОФФ
20 Славія (Рівне) 13.04.2011 2011 РОФФ
21 Славія (Рівне) 28.03.2012 2012 РОФФ
22 ОДЕК (Оржів) 08.04.2013 2013 РОФФ
23 ОДЕК (Оржів) 23.04.2013 2013 ААФУ
24 ОДЕК (с.Оржів) 24.07.2013 2013/2014 ПФЛ
25 ОДЕК (Оржів) 04.04.2014 2014 РОФФ
26 ОДЕК (Оржів) 28.04.2014 2014 ААФУ
27 ОДЕК (Оржів) 14.04.2015 2015 РОФФ
28 ОДЕК (Оржів) 16.04.2015 2015 ААФУ
29 ОДЕК (Оржів) 05.04.2016 2016 ААФУ
30 ОДЕК (Оржів) 11.08.2016 2016/2017 ААФУ
31 ОДЕК (Оржів) 04.04.2017 2017 РОФФ

 

Лікар Володимир Михайлович Шмаранчук

Національність
ukr Україна
Теперішня команда
ОДЕК
Дата народження
09.06.1981
Вік
37